لباس عروس
نوشته شده توسط اوتوکده

۸ لباس عروس زیبا و گران قیمت دنیا

مراسم ازدواج و همچنین لباس عروس یکی از مسائلی است که در ذهن هر دختری ماندگار میماند و همچنین اگر این ازدواج مربوط به ستارگان دنیا باشد قطعا از جهات مختلف این موضوع قابل بررسی است.در این مطلب ۸ لباس عروس زیبا و گران قیمت دنیا معرفی شده به نقل از سایت Elle :
پرنس دیانا (۱۹۸۱)
بزارید اول در مورد زیباترین لباس در طول تاریخ شروع کنیم:پرنسس دیانا.زمانیکه فقط ۲۰ سال سن داشت او با پرنس چارلز در تاریخ ۲۹ جولای سال ۱۹۸۱ ازدواج کرد و لباسی عروسی برای مراسم ازدواج به تن کرد که در آن زمان دوازده هزار دلار قیمت داشت (که با قیمت حال حاضر تقریبا سی و یک هزار دلار میشود).این لباس شب ۲۵ فوت(تقریبا ۸ متر) طول داشت و توسط الیزابت و دیوید امانوئل طراحی شده بود.این لباس به صورت دست دوز بوده و درون آن از ۱۰ هزار مروارید استفاده شده.

لباس عروس پرنسس دیانا
ویکتوریا بکهام(۱۹۹۹)
بریم سراغ مدپوش ترین دختر گروه Spice Girl برای انتخاب لباس عروس با یک عاج زیبا.ویکتوریا بکهام برای عروسی با دیوید بکهام در تاریخ ۴ جولای ۱۹۹۹ لباسی با طراحی Vera Wang پوشید به ارزش صد هزار دلار آمریکا!

لباس عروس ویکتوریا بکهام
نیکول ریچی(۲۰۱۰)
برای ازدواج نیکول ریچی با جوئل مادن در تاریخ ۱۱ دسامبر سال ۲۰۱۰,ریچی لباسی به ارزش بیست هزار دلار انتخاب کرد.در این لباس ۱۰۰ یارد(تقریبا ۱۰ متر) از تور اورگانزا از جنس ابریشم استفاده شده بود.این لباس دارای تور گلدار با طرحی زیبا و پوشش تا گردن نیکول بود.

لباس عروس نیکول ریچی
جسیکا بل(۲۰۱۲)
یکی از غیره متعارف ترین لباس های عروس متعلق به جسیکا بل با رنگ صورتی است.جسیکا بل با جاستین تیمبرلیک در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۱۲ ازدواج کرد و نه تنها یکی از غیره متعارف ترین لباس ها را پوشیده بود بلکه دارای یکی از گران ترین لباس ها تاریخ با قیمت صد هزار دلار هم هست.

لباس عروس جسیکا بل
کیت میدلتون(۲۰۱۱)
در تاریخ ۲۹ آپریل ۲۰۱۱ کیت میدلتون با شاهزاده ویلیام با لباسی دلفریب و همچنین سخاوتنمد ازدواج کرد.این لباس سارا بورتون طراح انگلیسی با قیمت چهارصد هزار دلار طراحی کرده البته این قیمت از سمت خانواده سلطنتی تایید نشده است.این لباس دارای آستینی تور مانند و طول ۹ فوت (تقریبا ۳ متر) از جنس ابریشم بوده.

لباس عروس کیت میدلتون
کیم کاردیشیان(۲۰۱۱)
برای ازدواج دوم او با بسکتبالیست کریس هامفریز در ۲۰ آگوست ۲۰۱۱ نه تنها یکی بلکه سه لباس هرکدام به ارزش بیست پنج هزار دلار و در مجموع هفتاد و پنج هزاردلار از Vera Wang سفارش داد.البته این ازدواج تا سال ۲۰۱۳ بیشتر پایدار نماند.

لباس عروس کیم کاردیشیان
آمال آلمادون(۲۰۱۴)
زمانیکه سوپراستار هالیوود جورج کلونی با وکیلی به نام آمال آلمادون در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۴ ازدواج کرد,بیشترین صحبت درباره لباس شگفت انگیز آمال بود.این لباس طراحی اسکار دلا رنتا با مبلغ سیصد و هشتاد هزار دلار بود.

لباس عروسی آمال آلمادون
کیم کاردیشیان(۲۰۱۴)
برای ازدواج سوم او با Kanye West رپر آمریکایی در سال ۲۰۱۴ لباسی با طراحی ریکاردو تیسک با توری بلند و همچنین هزینه ناقابل چهارصد هزار دلار به تن کرد.

لباس عروس کیم کاردیشیان

پاسخ دهید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

شانزده − 12 =