سوالات متداول

در حقیقت کار گروه ما بهبود کیفیت زندگی شما از طریق به کار گیری دانش روز IT می باشد.گروه فناوری اطلاعات خورشید خالق برنامه اوتوکده دارای سیستم حمل و نقل درون شهری و با همکاری با بهترین خشکشویی های شیراز آماده خدمت رسانی به مردم شیراز را دارد.

کافی هست شما برنامه اوتوکده برای گوشی یا تبلت خودتون دانلود کنید و درون برنامه ثبت نام کنید

شما می توانید از طریق ورود به قسمت دانلود درون سایت ما لینک دانلود برنامه برای سیستم عامل های مختلف را دریافت کنید یا با جستجو نام ما در بازار,اپ استور,مایکت یا پلی استور گوگل برنامه دانلود کنید.

بله برنامه اختصاصی برای آیفون و آی پد طراحی شده و با جستجو نام ootookade در اپ استور اپل شما میتوانید برنامه اوتوکده دانلود کنید.

مدت زمان برای انجام شستشو و اطو دو روز کاری می باشد و برای اطو(به تنهایی) یک روز کاری می باشد.

در حال حاضر هزینه درب منزل و از طریق کارتخوان و در انتهای کار دریافت می شود و در آینده نزدیک امکان پرداخت آنلاین هم به نرم افزار اضافه خواهد شد.

تیم بازاریابی گروه فناوری اطلاعات خورشید سعی کرده از بهترین خشکشویی های شیراز برای برنامه اوتوکده استفاده کند و با اضافه کردن قابلیت نظرسنجی در پایان کار یعنی تکمیل سفارش, شما به ما اطلاع دهید که چقدر از خدمات راضی هستید و ما را در انتخاب بهترین ها راهنمایی کنید.

با توجه به کیفیت مواد شستشو استفاده شده در خشکشویی و انجام اطو تمامی برندهای کت و شلوار و پیراهن قابلیت استفاده از این سیستم را دارا می باشند.